КіберСпорт, Новини

Благодійний студентський турнір «KNUCA CHAMPIONSHIP LEAGUE 2022»

⚡️

Благодійний студентський турнір «KNUCA CHAMPIONSHIP LEAGUE 2022» Запрошуємо студентів Київського національного університету будівництва і архітектури до формування команд з кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO для прийняття участі в сезонному турнірі за лігами Формат проведення та ігрові дисципліни: ONLINE | Single Elimination та Double Elimination (FINAL) | Bo3 Dota 5×5 та CS:GO 5×5 📅 Дати проведення: Реєстрація — 21.09.2022 – 28.09.2022 Проведення — 29.09.2022 – 06.10.2022 🥷🏻 Учасники: Команда з 5 людей, де є принаймні 1 студент КНУБА, що представляє команду з кіберспортивної дисципліни (за бажанням до складу команди додається запасний – 6 гравець)

🏆

Призовий фонд: 1 місце — 52% від визначеного загального призового фонду 2 місце — 28% від визначеного загального призового фонду 3 місце — 20% від визначеного загального призового фонду 💳 Вступний взнесок: від 250 гривень з команди (50% до призового фонду, 50% до благодійних фондів/ЗСУ)

🎥

Трансляція: В межах термінів проведення турніру буде проведена трансляція з україномовним кастом: доєднатися до трансляції

Правила та регламент турніру

Форма реєстрації

🔹

Чат для пошуку тіммейтів Долучайтесь до участі, розважайтесь та допомагайте Україні впевнено крокувати до перемоги. Слава Україні!

🇺🇦

Related post