Наукова спілка студентів КНУБА отримала грамоти та відзнаки до Дня студента

17 листопада 2022 року в сховищі Центру культури та дозвілля Київського національного університету будівництва і архітектури пройшов урочистий захід з нагоди Міжнародного Дня студента. На заході представники НСС КНУБА були нагороджені грамотами Ректора за високі здобутки у навчанні та вагомий особистий внесок і активну участь у житті університету.

Студенти НСС активно здійснюють наукову діяльність в університеті, займаються дослідженнями, проводять наукові заходи та сприяють творчому зростанню студенства КНУБА.

Наша команда 2022:

Корміліцин Ян Ігорович БТФ, Малінський Микита ФАІТ, Войтушенко Анна Володимирівна ФАІТ, Негода Александр Анатольевич ФАІТ, Петимко Варвара Олеговна АРХ, Жеребчук Диана Сергеевна БТФ, Долгополов Сергей Юрьевич ФАІТ, Рачек Даниил Романович ФАІТ, Травкина Оксана Анатольевна ГІСУТ, Хівренко Анна Олегівна АРХ, Лозинський Любомир Михайлович ФАІТ, Бородій Давид АРХ, Тверда Дарія ФАІТ, Григоренко Владислав БТФ.

Серед впроваджених проєктів спілки: Організація “Осінньої школи з дизайну, мистецтв, арітектури та будівництва” (учасниками якої стали понад 160 студентів КНУБА); розробка нового сайту КНУБА, ведення сторінок в соціальних мережах та інше.

З нагоди Дня студента амбасадорам Наукової спілки студентів було подаровано брендові світшоти з логотипом спілки. Дякуємо ГЕО “Вся Україна” за подарунки та підтримку наукової молоді.

Related post

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux